ما برای مشتریان خود احترام ویژه ای قائل هستیم.

HMH Group در راستای جلب رضایت مندی مشتریان خود ، سهولت در ثبت سفارشات و همچنین کاهش زمان پاسخگویی اقدام به طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایلی ویژه سیستم عامل اندروید نموده است تا مشتریان گرامی در هر زمان و مکان به راحتی با اتصال به اینترنت و از طریق گوشی موبایل خود سفارش خدمات مدنظر را ثبت نموده و با اطمینان از اینکه درخواست آنان با سرعت و دقت مورد بررسی و اقدام قرار میگیرد ، بدین ترتیب گام مهمی در نیل به اهداف خود بردارند.

از ویژگی های مهم این نرم افزار می توان به نصب آسان ، طراحی زیبا ، هسته قدرتمند و بارگزاری سریع آن اشاره نمودو به جرعت میتوان ادعا کرد که با دقت و دانش فنی مورد استفاده در طراحی و ساخت این اپلیکیشن صورت گرفته است باعث گردیده تا علاوه بر گنجاندن تمامی آنچه کاربر برای استفاده به آن نیاز دارد ، این نرم افزار را در بین سایر نرم افزار های مشابه موجود برتری بخشد.

در ادامه نحوه استفاده از این نرم افزار آموزش داده می شود :

1-      در ابتدا با مراجعه به وب سایت شرکت به نشانی www.hmhgroup.ir و رفتن به قسمت دانلود نرم افزار یا از طریق اپلیکیشن های کافه بازار یا گوگل پلی نرم افزار HMH Service را دانلود و بر روی گوشی خود نصب کنید.

2-      2 حال پس از اجرای آن با صفحه ذیل روبرو میگردید که با استفاده از آیکون های آن می توانید به تمامی قسمت های آن دسترسی داشته باشید

لازم به ذکر است که جهت استفاده از این نرم افزار نیاز به هیچگونه پرداخت هزینه و ثبت نام نمی باشد.

3-      با انتخاب گزینه شرایط و ضوابط نکات مهمی که قبل از ثبت سفارش لازم است تا مشتری از آنها اطلاع یابد را میتوان مشاهده کرد.

4-      پس از مطالعه شرایط و ضوابط به منوی اصلی بازگشته و گزینه ثبت سفارش را انتخاب کنید.

در این قسمت با وارد کردن کامل و صحیح اطلاعات تماس و در ادامه با انتخاب نام دستگاه یا خدمات مورد نظر و ذکر توضیحات لازم در مورد خرابی آن ، در انتها با لمس گزینه (( ثبت سفارش )) درخواست خود را ارسال فرمائید.

همچنین در صورت لزوم میتوانید با انتخاب گزینه ارسال فایل یک عکس از محل خرابی یا دستگاه برای ما ارسال فرمائید

5-      با ورد به قسمت تعرفه خدمات  می توانید لیست اجرت خدماتی را که ما با افتخار به شما ارائه میدهیم را مشاهده و در انتهای آن نکات مهم مرتبط را مطالعه فرمائید.

6-      در قسمت خدمات ما لیستی از خدمات کلی ارائه شده به شما نمایش داده می شود

7-      چنانچه نسبت به خدمات دریافتی هرگونه شکایت ، انتقاد و یا پیشنهادی از طرف مشتری وجود داشته باشد به سهولت میتواند با ورود به قسمت انتقادات و پیشنهادات ضمن پر کردن فیلد های آن ، موارد مورد نظر خود را برای ما ارسال تا در کوتاهترین زمان توسط کارشناسان شرکت بررس و اعمال نتیجه گردد

8-      آخرین قسمت این نرم افزار بخش تماس با ما می باشد که در آن اطلاعات تماس با مجموعه HMH Group موجود است

 

 

دانلود مستقیم نرم افزار

دانلود از کافه بازار